Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27952
Stary 04.07.2010, 23:28
haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
pewnie jeszcze Diaza sprzedajmy . to nie chodzi o relacje między ludzkie
! to jest profesjonalny klub ! przynajmniej takie mamy o Wiśle zdanie ! idąc takim tokiem myślenia to powinniśmy sprzedać sobola, obydwu brożków bo im sie nalezy transfer ?! to co my chcemy osiągnąć ?

Nie, mamy wszystkich trzymać na siłę i budować zajebistą atmosferę w klubie i w okół niego. Tak to jest właściwa droga.
Odpowiedz cytując