haldir_sgn napisał(a):

pewnie jeszcze Diaza sprzedajmy . to nie chodzi o relacje między ludzkie
! to jest profesjonalny klub ! przynajmniej takie mamy o Wiśle zdanie ! idąc takim tokiem myślenia to powinniśmy sprzedać sobola, obydwu brożków bo im sie nalezy transfer ?! to co my chcemy osiągnąć ?
|
Nie, mamy wszystkich trzymać na siłę i budować zajebistą atmosferę w klubie i w okół niego. Tak to jest właściwa droga.