|
A czy Sobol wyraza checi wyjazdy? on zostanie w Wisle do konca kariery.. a jak zdrowie pozwoli bedzie gral majac nawet 40 lat o czym kiedys mowil..
i czy Brozkowie sie pala do wyjazdu? nie bardzo.. po Marcelo bylo widac ze sie powoli meczy, w sumie to niektorzy maja racje, juz pod koniec lekkie fochy stroil, taki byl przygaszony..
czy Ty nie rozumiesz ze samobojstwem byloby go zatrzymac na sile? raz ze moglby sie nie nadawac do 1 skladu a dwa zamiast kilku baniek ledwo wypchalibysmy go za marne 200 tys
takich pilkarzy ktorych na sile chcieli zatrzymywac przerabialismy.. wiecej z tego klopotow niz zyskow..
A Diaza tez moga sprzedac i nie bedzie w tym nic dziwnego (jesli strasznie mu sie pali do wyjazdu) bo za rok moze odejsc za darmo
tu akurat jest profesjonalne dzialanie klubu.. wzielismy go za czapke gruszek a sprzedajemy za grube miliony.. ale tez dlatego bo sam chcial odejsc, a nie ze Basalajowi zalezalo bardzo na jego sprzedazy.. przeciez sam juz odrzucil oferte PSV liczac ze moze sie chlopa przekona, stalo sie inaczej i nie ma sensu na sile go zatrzymywac.. stalo sie, wzielismy swoje i bez zalu sie rozchodzimy.. nieprofesjonalnym dzialaniem jest trzymanie pilkarzy ktorzy chca wyjechac! to psuje atmosfere a sam zawodnik obniza loty, a klub po wszystkim grosze dostaje za niego
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 04.07.2010 o godz. 23:35.
|