Wyświetl pojedynczy post
haldir_sgn
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27949
Stary 04.07.2010, 23:25
pewnie jeszcze Diaza sprzedajmy . to nie chodzi o relacje między ludzkie
! to jest profesjonalny klub ! przynajmniej takie mamy o Wiśle zdanie ! idąc takim tokiem myślenia to powinniśmy sprzedać sobola, obydwu brożków bo im sie nalezy transfer ?! to co my chcemy osiągnąć ?
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując