Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8976
Stary 04.07.2010, 23:23
Coraz ciekawiej Jarek obecnie o włos przeważa, choć myślę, że Bronek wzorem I tury prześcignie Kaczyńskiego o 1-2%. Ale głowy nie daję, będzie dużo śmiechu jak się rano okaże że Komorowski przegrał

PS. Już nie przesadzajcie, że przy JK żadna ustawa nie przejdzie, nie ulegajcie manipulacji GW i TVNu.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf