Coraz ciekawiej

Jarek obecnie o włos przeważa, choć myślę, że Bronek wzorem I tury prześcignie Kaczyńskiego o 1-2%. Ale głowy nie daję, będzie dużo śmiechu jak się rano okaże że Komorowski przegrał
PS. Już nie przesadzajcie, że przy JK żadna ustawa nie przejdzie, nie ulegajcie manipulacji GW i TVNu.