Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8969
Stary 04.07.2010, 23:20
couch napisał(a):Wyświetl post
No to ładnie. Ponad połowa obwodów i Jarek liderem. Jeśli on wygra to w Polsce żadna ustawa nie przejdzie.

Pamietasz ile ustaw wetowal jego brat? Skonczcie powtarzac brednie...

Nie, USA to jak wiadomo wojewodztwo hamerykanskie, zaraz obok wielkopolski.... Pomysl.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie