couch napisał(a):

|
No to ładnie. Ponad połowa obwodów i Jarek liderem. Jeśli on wygra to w Polsce żadna ustawa nie przejdzie.
|
Pamietasz ile ustaw wetowal jego brat? Skonczcie powtarzac brednie...
Nie, USA to jak wiadomo wojewodztwo hamerykanskie, zaraz obok wielkopolski.... Pomysl.