Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8966
Stary 04.07.2010, 23:18
powinny byc co godzine informacje o wynikach , o 3 ma być z 90-95% obwodów... dwa tygodnie temu bylo podobnie ale nie o 23:50 a o 2:00 (tak mi sie wydaje byla glucha noc;p) ,więc obstawiam ze w nastepnych konferencjach Jarek powiększy przewagę ... ale byłyby jajca no ,ale cóż zwisa mi to kto będzie i tak nie ma realnej władzy w państwie