Watts napisał(a):

|
Ja nie łączyłbym przyzwolenia na demonstracje gejów z urzędem prezydenta. O wiele więcej wg mnie leży w gestii samorządów, np. masz Majchrowskiego który na nie zezwala i z opcją polityczną prezydenta niewiele ma to wspólnego.
|
Tyle że Majchrowski jest lewiakiem a oni takie rzeczy promują.
A Komorowski jak było pytanie nt. homoseksualistów to nie powiedział im "nie". W Warszawie PO wydało zgodę na ten gejowski cyrk. Więc ja nie widzę nikogo kto by mógł powiedzieć takim rzeczom "stop".
A to niedobrze świadczy o Polsce, zbliżamy się wielkimi krokami do "upragnionego Zachodu" ...
Żmijka źle to ująłem, chodzi mi o to, że moim zdaniem Bronek zrobi wszystko abyśmy byli w łasce UE. A to mi się nie podoba.