Cytat:
Jeśli Bronek wygra to takie akcje promujące nasz kraj będą coraz częściej :
http://fronda.pl/news/czytaj/polacy_...ady_pederastow
I będzie ich to je*ało że ogólnie Polacy nie chcą tego na ulicach. Jest w końcu tzw. ustrój demokratyczny i nie może być nietolerancji.
Szkoda że nie pomyślą o prawdziwej Polsce, o jej historii...
A Palikot nie głosuje na Jarka bo kocha Polskę. Też bym kochał Polskę na jego miejscu ponieważ zajebi*te koryto się szykuje dla PO.
|
Ja nie łączyłbym przyzwolenia na demonstracje gejów z urzędem prezydenta. O wiele więcej wg mnie leży w gestii samorządów, np. masz Majchrowskiego który na nie zezwala i z opcją polityczną prezydenta niewiele ma to wspólnego.