|
Wracając do tematu.
Z bólem bo z bólem, ale mógłbym zaakceptować sprzedaż Marcelo gdybym wiedział, że kasa pójdzie na wzmocnienia. Daj Bóg żebym się mylił, ale żadne przesłanki na to nie wskazują. Z zapowiedzianej ofensywy transferowej zostaje tylko jakiś kiepski żart.
Tyle w temacie, sorry jeśli kogoś uraziłem.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|