Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
8947
04.07.2010, 23:01
Przy 45 na 100% będzie prowadził Jarek. Mimo wszystko wyniki z 20% są za małe żeby wygrał. Nie ma się już co łudzić. Przegra jakoś 53 do 47.
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928