Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27941
Stary 04.07.2010, 23:00
No i mamy po obronie.
Ciekaw jestem jak to bedzie wygladało.Do tej pory podczas ligi kazdy drżal zeby w meczu Marcelo i Glowie nic sie nie stalo ...dzis nie ma juz zadnego.

Jestem pewien ze w obronie na poczatku bedą jaja bo ci pilakrze raz-sa niewiadomą wlaczajac to nawet forme Clebera ,a dwa -tch dwoch obcokrajowcow nikt w akcjii nie widzail.Niechce myslec jak to jakies drewa pokroju Polczaka bo wtedy bedziemy tu wszytscy miec stype.

Ja bym z Mareclo zaczekal jescze te pol roku,tak zeby ta defensywa jeszcze sie jakos kleiła,dzis jest totalny chaos i niewiem jak Kasperczak to ogarnie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując