Dobrze ze Kaczor nie wygral bo wtedy tak by bylo...
Podczas mszy ksiądz przekonywał, że tylko Radio Maryja wie, na kogo głosować, i że tym kandydatem jest Kaczyński - opowiadają zbulwersowani mieszkańcy Kraśnika
http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106...czas_mszy.html