Jeśli Bronek wygra to takie akcje promujące nasz kraj będą coraz częściej :
http://fronda.pl/news/czytaj/polacy_...ady_pederastow
I będzie ich to je*ało że ogólnie Polacy nie chcą tego na ulicach. Jest w końcu tzw. ustrój demokratyczny i nie może być nietolerancji.
Szkoda że nie pomyślą o prawdziwej Polsce, o jej historii...
A Palikot nie głosuje na Jarka bo kocha Polskę. Też bym kochał Polskę na jego miejscu ponieważ zajebi*te koryto się szykuje dla PO.
Lechista69 czyli mam rozumieć że jestem debilem i to jeszcze ze wsi bo wybrałem wg mnie lepszego kandydata. W sumie masz rację, Kraków jest wsią jeśli patrzeć na Amerykańskie megalopolis.
Ja ci powiem kto jest za Kaczyńskim - ludzie którzy są patriotami, cenią Polskę, jej historię i nie będą lecieć na każde zawołanie Unijnej mafii.