Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8942
Stary 04.07.2010, 22:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze może przegrać, bo różnica jest śmiesznie mała.
Szczególnie że Jarek wezwał do uważnej pracy przy urnach

Myślę że te z 45 już mogą wyjaśnić sprawę - jak mocno się przechyli na Bronka to po zawodach, jak nie to trza będzie poczekać.

A tak w ogóle to nie zazdroszczę ludziom którzy mocno przeżywają te wybory.Jedni niby radość, drudzy smutek ale dominująca jest niepewność
94 - Allah Akbar!!