wolfy napisał(a):

|
Równie dobrze może przegrać, bo różnica jest śmiesznie mała.
|
Szczególnie że Jarek wezwał do uważnej pracy przy urnach
Myślę że te z 45 już mogą wyjaśnić sprawę - jak mocno się przechyli na Bronka to po zawodach, jak nie to trza będzie poczekać.
A tak w ogóle to nie zazdroszczę ludziom którzy mocno przeżywają te wybory.Jedni niby radość, drudzy smutek ale dominująca jest niepewność
