Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8941
Stary 04.07.2010, 22:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, przecież wyników jeszcze nie ma. To znaczy są, ale z 21% komisji. I różnica wynosi 1,22%.
A wy się kłócicie o to, czy to dobrze że Komorowski wygrał?! Równie dobrze może przegrać, bo różnica jest śmiesznie mała.
Problem w tym, ze zliczaja w identyczny sposob jak w 1 turze wiec... kazdy wie o co chodzi

O 24 kolejne wyniki, zaloze sie ze roznica spadnie do ok 0,5%, jesli tak, to jest tak jak napisalem wyzej.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie