wolfy napisał(a):

Ludzie, przecież wyników jeszcze nie ma. To znaczy są, ale z 21% komisji. I różnica wynosi 1,22%.
A wy się kłócicie o to, czy to dobrze że Komorowski wygrał?! Równie dobrze może przegrać, bo różnica jest śmiesznie mała.
|
Problem w tym, ze zliczaja w identyczny sposob jak w 1 turze wiec... kazdy wie o co chodzi
O 24 kolejne wyniki, zaloze sie ze roznica spadnie do ok 0,5%, jesli tak, to jest tak jak napisalem wyzej.