|
Ludzie, przecież wyników jeszcze nie ma. To znaczy są, ale z 21% komisji. I różnica wynosi 1,22%.
A wy się kłócicie o to, czy to dobrze że Komorowski wygrał?! Równie dobrze może przegrać, bo różnica jest śmiesznie mała.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|