Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8938
Stary 04.07.2010, 22:44
UniaTarnówZKS1928 napisał(a):Wyświetl post
Głosowałem na Jarka i mam WSI24. Dziwne.

.
Nie kłam! Nie dość że tvnu nie masz to założę się że nawet internetu nie masz.Siedzisz pewnie u wykształconego kolegi z PO i korzystasz z jego dobrodziejstw
94 - Allah Akbar!!