labtec napisał(a):

elektorat PIS u raczej nie ma tvn24 ale podam Wam wiadomość - wynik z PKW z 20 % komisji:
przewaga Bronka to tylko 1,2 % .
Więc może będzie mieć powtórkę tak jak 15 lat temu i obudzicie się rano z innym prezydentem.
|
Głosowałem na Jarka i mam WSI24. Dziwne.
A co do akcji Niesiołowski - Jakubiak to oczywiście popis Niesiołowskiego...