Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8936
Stary 04.07.2010, 22:34
labtec napisał(a):Wyświetl post
elektorat PIS u raczej nie ma tvn24 ale podam Wam wiadomość - wynik z PKW z 20 % komisji:

przewaga Bronka to tylko 1,2 % .

Więc może będzie mieć powtórkę tak jak 15 lat temu i obudzicie się rano z innym prezydentem.
Głosowałem na Jarka i mam WSI24. Dziwne.

A co do akcji Niesiołowski - Jakubiak to oczywiście popis Niesiołowskiego...
Ostatnio edytowane przez UniaTarnówZKS1928 : 04.07.2010 o godz. 22:40.