Olejnik zapytała Jakubiak, czemu J.K. pochwalił Gierka ? ( wiadomo, chciał przypodobać się elektoratowi lewicy ), a Jakubiak zaczęła się pocić i mówić, że to był... SKRÓT MYŚLOWY.
Zaczęła krzyczeć na Olejnik że wypowiada subiektywne opinie na antenie, a Niesiołowski nie jest dżentelmenem i nie będzie rozmawiać, niech Niesiołowski sam sobie z Panią rozmawia.
i ogólnie się zestresowała kobiecina.