Jakubiak bredzila jak to ma w zwyczaju. Natomiast Niesiołowski byl dosc bezczelny, jak rowniez ma w zwyczaju

Mozna powiedziec ze przesadzal z odzywkami.
Zreszta nie ma sie co dziwic. Czesto negatywnie oceniam Niesiołowskiego ale jak slucham Jakubiak to mnie szalg trafia.