Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8934
Stary 04.07.2010, 22:28
Jakubiak bredzila jak to ma w zwyczaju. Natomiast Niesiołowski byl dosc bezczelny, jak rowniez ma w zwyczaju Mozna powiedziec ze przesadzal z odzywkami.

Zreszta nie ma sie co dziwic. Czesto negatywnie oceniam Niesiołowskiego ale jak slucham Jakubiak to mnie szalg trafia.