Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27936
Stary 04.07.2010, 22:23
Nie przesadzajmy ze Kasperczak przygotuje zespol gorzej od Skorzy przed Levadia... inna liga a z tym skladem 6:0 w 2-meczu murowane...



Niektorzy tutaj sraczki dostali po sellnieciu Marcelo, moze jest ktos szykowany na jego miejsce? 3 DNI OKNO OTWARTE a wy juz placzecie jakby Cupial sprzedal klub Filipczakowi.... bo sie sprzedaje a nikt nie przychodzi... nie popieram sellniecia obu ŚO ale jesli juz byl plan zagospodarowania pieniedzy z tych transferow to jestem za...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując