Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27934
Stary 04.07.2010, 21:37
morgenes napisał(a):Wyświetl post
za nim akurat bym nie płakał.
Płakać zaczniesz, jak za niego przyjdzie jakiś kelner z KFC albo zgoła nikt. I tak mamy śmiesznie szczupłą kadrę, w kategoriach czysto ilościowych, że o jakości litościwie nie wspomnę.
A każdy nowy sprowadzany zawodnik to spore ryzyko porażki, bo - nie oszukujmy się - skrobiemy po dnie transferowego stawu. Już teraz plan minimum to stoper, lewy obrońca, przynajmniej jeden skrajny pomocnik i napastnik. Z czego 2/3 luk zostanie pewnie załatanych jakimiś Jasiami Wędrowniczkami z testów.

Można liczyć na cud. Można, ale nie warto.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2010 o godz. 21:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując