kriswisla napisał(a):

|
rzadko zabieram glos na forum ,raczej duzo czytam ,ale sa zapytania o Cikosa to według transfer markt został on do Wisły wypożyczony na rok kontrakt z petreżalka ma do 06 2012 a wart jest wd. nich 50 000 euro
|
Widać, że rzadko czytasz, a jeszcze rzadziej się udzielasz bo ta informacja była już podawana X razy.