Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8905
Stary 04.07.2010, 21:33
labtec napisał(a):Wyświetl post
KTOŚ OGLĄDA TERAZ JAKUBIAK I NIESIOŁOWSKIEGO U OLEJNIK NA TVN24


===

cieszy frekwencja, smuci to , że Jarek ma jednak zajebiście duże poparcie i nadal głosuje biedota po prostu.
Nie mówcie że nie , nie patrzcie nawet na mapki podziału głosów ( 6 wschodnich województw za J.K. ) tylko patrzcie na miejscowości , wsie konkretne i na to - jakie wykształcenie mają wyborcy J.K. i pisu.



Pozdrawiam.
Pojedż sobie w te "bogate rejony" gdzie wygrał Komorowski na zachodzie Polski. Te wiochy popegierowskie i masteczka w lubuskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim, i poogladaj. Tam wcześniej wygrywała zawsze komuna i Aleksander Kwaśniewski. Większość tych mieszkańców ściany zachodniej to przesiedleńcy zza Buga po 1945 r.
Masz zryty mózg przez postkoministyczną propagandę, więc nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.