|
Kiedys pan Jan Tomaszewski powiedzial dopuki nie bd sprowadzani pilkarze lepsi od tych ktorych mamy to do puty bd mieli kiche w pucharach . Zamiast kupic obronce za np 1 milion euro i wtedy sprzedac marcelo to robi sie na odwrot ...
Ostatnio edytowane przez Cfaniak : 04.07.2010 o godz. 21:49.
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
|