Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27928
Stary 04.07.2010, 21:31
demoon napisał(a):Wyświetl post
Człowiek to że ty ich nie znasz to nie znaczy że nie umią grać w piłkę, nazwiska same meczy nie wygrywają. Dalibyście sobie siana z tym napalaniem się na transfery bo na pewno ktoś jeszcze przyjdzie
Chyba nie zauważyłeś dopisku IRONIA...

Ja jestem zadowolony z obecnej polityki transferowej i czekam na jej rezultaty, a co do pozyskiwanych zawodników to nie widzę nic dziwnego w tym, że są oni no name'mi bo przecież nie jestem znawcą wszystkich rynków transferowych i żeby ktoś nie był no name'm to musiałby kosztować z kilka milionów Łojro bądź grać w Polskiej lidze
Odpowiedz cytując