Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27924
Stary 04.07.2010, 21:27
zbymak napisał(a):Wyświetl post
To został jeszcze Diaz do sprzedania
przestań, chłopie bo połowa malkontentów na forum nie będzie miała na kogo najeżdżać na jesień, Pawełek ława, Łobodziński za pewne też, Diaz odejdzie to na kim będą psy wieszać
Odpowiedz cytując