Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
27923
04.07.2010, 21:24
Chcialbym widziec tego "porzadnego obronce " nie wierze w to juz , cos mi sie zdaje ze czeka nas srodek tabeli ...
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak