Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27923
Stary 04.07.2010, 21:24
Chcialbym widziec tego "porzadnego obronce " nie wierze w to juz , cos mi sie zdaje ze czeka nas srodek tabeli ...
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując