Reiro napisał(a):

Płakać mi się chce na nasz "paskudny","obrzydliwy" zarząd.
Jak oni mogli sprzedać Marcelo i Głowę w jednym oknie...
Nie pozostaje nic innego jak podróż do Myślenic i pikieta pod posiadłością p.Cupiała.
Tych darmowych no name'ów niech sobie jako służbę zatrudni, a nie do WIsły :<
|
Człowiek to że ty ich nie znasz to nie znaczy że nie umią grać w piłkę, nazwiska same meczy nie wygrywają. Dalibyście sobie siana z tym napalaniem się na transfery bo na pewno ktoś jeszcze przyjdzie
