AS82 napisał(a):

Dobrze ze chociaz posypales głowe popiolem na temat dziennikarstwa w TVP
|
A czemu miałbym posypywać głowę popiołem?
Władza w mediach będzie w rękach PO to może zrobią czystkę z miernych dzennikarzy, no może poza Ziemkiewiczem, którego da się jeszcze znieść.
SkMk napisał(a):

Pewnie "marketing i zarządzanie" na KSW
|
To ta słynna uczelnia "Kup Sobie Wykształcenie"? Znajomy z Częstochowy zawsze o niej wspominał.