Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8893
Stary 04.07.2010, 21:18
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ze chociaz posypales głowe popiolem na temat dziennikarstwa w TVP
A czemu miałbym posypywać głowę popiołem?

Władza w mediach będzie w rękach PO to może zrobią czystkę z miernych dzennikarzy, no może poza Ziemkiewiczem, którego da się jeszcze znieść.

SkMk napisał(a):Wyświetl post
Pewnie "marketing i zarządzanie" na KSW
To ta słynna uczelnia "Kup Sobie Wykształcenie"? Znajomy z Częstochowy zawsze o niej wspominał.