|
Znajomy Ukrainiec dobrze to wszystko podsumował." Tarczy wam postawić nie dali, Prezydenta wam zabili, a wy jeszcze jednego z nich wybraliście. Ale w sumie to nie dziwne. Tacy wy wszyscy zachodni w tej Polsce jesteście, a nikomu do głowy nie przyjdzie, że od Ukrainy nic was nie różni" Tak więc kolego Qbas, nie wiem czy jest powód do radości, że kompletnego idiotę z siebie zrobiłeś, a uwierz mi że powód do wstydu to masz teraz, a nie wtedy, gdy reprezentował Nas naprawdę Wielki Polak. Gul mi nie skacze, zły nie jestem, jest mi tylko smutno,współczuję Wam i zazdroszczę spokoju sumienia i życia w nieświadomości dokonanego wyboru.
|