Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8890
Stary 04.07.2010, 21:12
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Całe szczęście jest nas więcej. Niewiele, ale jednak więcej. Dzięki temu drugi raz nie trzeba się będzie Kaczyńskiego wstydzić za granicą

No i dla Jarka dobrze. Będzie w końcu mógł powiedzieć i zachować się jak lubi, a nie ciągle ta zgoda i zgoda

Niech gul skacze wszystkim PiSiakom, niech skacze, niech skacze...
Ja na prawdę nie rozumiem dlaczego pewnym ludziom udało się wbić do głowy, że mityczna "zagranica" nie ma nic lepszego do roboty niż podśmiewanie się z prezydenta naszego kraju. Jeśli to ma być argumentem ludzi głosujących za Bronkiem to jest to słaby argument. Lepszy niemedialny specjalista znający się na rzeczy, niż dobrze postrzegany showman bez kompetencji.