Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8889
Stary 04.07.2010, 21:12
QBAS napisał(a):Wyświetl post
drugi raz nie trzeba się będzie Kaczyńskiego wstydzić za granicą
W świetle tego co pokazał kandydat PO w czasie kampanii, jestem pewien, że chyba jednak będziesz musiał się niejednokrotnie zaczerwienić ze wstydu w ciągu 5 lat
W życiu ważne są tylko chwile...