Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline
#
8889
04.07.2010, 21:12
QBAS
napisał(a):
drugi raz nie trzeba się będzie Kaczyńskiego wstydzić za granicą
W świetle tego co pokazał kandydat PO w czasie kampanii, jestem pewien, że chyba jednak będziesz musiał się niejednokrotnie zaczerwienić ze wstydu w ciągu 5 lat
W życiu ważne są tylko chwile...
SkMk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SkMk
Znajdź inne posty napisane przez SkMk