Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8888
Stary 04.07.2010, 21:11
fan1906 napisał(a):Wyświetl post
nie niestety
stosunki z debilami na AE ,, hm teraz chyba UE [...]
Też nieźle, widać że idą na ilość nie na jakość.