Całe szczęście jest nas więcej. Niewiele, ale jednak więcej. Dzięki temu drugi raz nie trzeba się będzie Kaczyńskiego wstydzić za granicą
No i dla Jarka dobrze. Będzie w końcu mógł powiedzieć i zachować się jak lubi, a nie ciągle ta zgoda i zgoda
Niech gul skacze wszystkim PiSiakom, niech skacze, niech skacze...
