Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8883
Stary 04.07.2010, 21:00
Całe szczęście jest nas więcej. Niewiele, ale jednak więcej. Dzięki temu drugi raz nie trzeba się będzie Kaczyńskiego wstydzić za granicą

No i dla Jarka dobrze. Będzie w końcu mógł powiedzieć i zachować się jak lubi, a nie ciągle ta zgoda i zgoda

Niech gul skacze wszystkim PiSiakom, niech skacze, niech skacze...