Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
8881
04.07.2010, 20:58
SkMk
napisał(a):
Pewnie "marketing i zarządzanie" na KSW
nie tylko
WKSD
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 04.07.2010 o godz. 21:08.
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906