Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
6815
04.07.2010, 20:58
w sumie albo już nic ;-) czekamy na jutro
Ostatnio edytowane przez _barszczu : 04.07.2010 o godz. 21:00.
_barszczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _barszczu
Znajdź inne posty napisane przez _barszczu