Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27914
Stary 04.07.2010, 20:46
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi jedno ... Skąd się wzięło przekonanie, że Cikos został przez nas wypożyczony ? Z tego co można zrozumieć z głównej i z jego wywiadów(chyba że czegoś nie doczytałem) został on przez nas zakupiony, a nie wypożyczony. Wypożyczenie go byłoby szczerze powiedziawszy bardzo dziwne. Wypożyczać od SPADKOWICZA z ligi słowackiej ? Ma ktoś źródło(główna, jakiś konkretny serwis itd) gdzie jest potwierdzenie jego statusu w Wiśle ?
Jedynym źródłem rzekomego wypożyczenia jest PS, a jak wiesz ich informacje "niezawsze" są dokładne
Też uważam, że został pozyskany definitywnie.
Odpowiedz cytując