|
Trzeba powiedzieć otwarcie, że odejście Marcelo było nieuniknione. Jednak żałuję (jak i zapewne całe forum) że nie pozostanie do zimy i nie pomoże nam w eliminacjach LE. Należy mu się szacunek za podjętą decyzje.
Wkurzają mnie jednak wasze lamenty. Oczywiście zgadzam się, że sprzedaż dwóch najlepszych środkowych obrońców w lidze odbije się na grze ale takie jest życie. Głowa został sprzedany, ponieważ zapewne zarząd stwierdził, że już młodszy nie będzie, a kasa oferowana za niego była naprawdę niezła.
Teraz wszystko zależy jak pieniądze za tych piłkarzy zostaną zagospodarowane. Pierwszy raz od dawna jestem gotów obdarzyć zarząd zaufaniem. Widać, że transfery przeprowadzone są z głową i sprowadzeni zawodnicy mają potencjał. Stawiamy na młodzież i uważam, że to słuszna koncepcja.
|