WiślakMyślenice napisał(a):

|
Tak, wrócił do Koszyc bo zapomniał ulubionego misia przytulaska i dodatkowej pary majtek. Podobno zatrzymuje go mama bo się go boi do nas wysłać...
|
no fajny jestes, ale jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej badz cichutko
