Greeg napisał(a):

|
Populistyczne hasełka to póki co domena PO, bądźmy szczerzy. Wyklarowane główne siły polityczne masz podane jak na talerzu. To czy ktokolwiek w PO ma jaja, żeby przeprowadzić jakiekolwiek pozytywne reformy gospodarcze to zupełnie inna sytuacja.
|
Hasełka i obietnice bez pokrycia (czego uczą ostanie lata), to generalnie domena naszych "polityków". Wyklarowanych sił to ja nie widzę. Wciąż mamy i mieć będziemy PiS vs. PO czyli byle jakie partie. Obie bez jaj, obie dążące byle do władzy, obie pozorujące działania. Ten się pokaże z pielęgniarkami, a ten z górnikami... Mogę zagłosować na SLD, ale po co skoro na chwilę obecną nie ma szans na realne rządzenie, a ich program pozostawia wiele do życzenia. UPR natomiast jest traktowane jako nieszkodzący wariaci, mający przy tym zbyt "utopijny" program. Wciąż mamy wybór mniejsze lub większe zło.
A tak w ogóle jako WIŚLACY szanujmy się i odpuśćmy sobie teksty o wykształciuchach oraz o wieśniakach zdjętych z traktora, czy mocherach wprost z katolickiej światyni. BARDZO PROSZĘ !!!