fan1906 napisał(a):

no cóż patrząć po tych sondażach im większa wiocha tym większe poparcie Kaczyńskiego..
to samo ma sie ma co do wykształcenia....
|
Cholera uczciwie pracuje, skończyłem dwa kierunki na powiedzmy prestiżowej polskiej uczelni, oba pozwalające mi zająć pewne stanowisko przy komentowaniu naszej rzeczywistości politycznej a dodatkowo mieszkam w Krakowie

..... więc jestem pewien iż tylko zdawało mi się, że głosuję na Kaczyńskiego a moje półkule mózgowe tworząc tą iluzję musiały kierować moją rękę do zakreślenie kratki z nazwiskiem Wąsa ...