Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8870
Stary 04.07.2010, 20:25
fan1906 napisał(a):Wyświetl post
no cóż patrząć po tych sondażach im większa wiocha tym większe poparcie Kaczyńskiego..
to samo ma sie ma co do wykształcenia....
Cholera uczciwie pracuje, skończyłem dwa kierunki na powiedzmy prestiżowej polskiej uczelni, oba pozwalające mi zająć pewne stanowisko przy komentowaniu naszej rzeczywistości politycznej a dodatkowo mieszkam w Krakowie ..... więc jestem pewien iż tylko zdawało mi się, że głosuję na Kaczyńskiego a moje półkule mózgowe tworząc tą iluzję musiały kierować moją rękę do zakreślenie kratki z nazwiskiem Wąsa ...