Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6808
Stary 04.07.2010, 20:23
klubus napisał(a):Wyświetl post
To prawda, a jesli chodzi o obrońce to pewnie Tomecak albo Barbarić, bo tylko oni z obrońców Dinama mają 21 lat, ale kiedyś mówiło się o Barbariciu!
To NIE jest prawda...obaj piłkarze grali dzisiaj w sparingu z Lechem,więc nie sądzę żeby tu zaraz przyjechali na testy medyczne i podpisać kontrakt....a poza tym to ściema z tą konferencja
Odpowiedz cytując