klubus napisał(a):

|
To prawda, a jesli chodzi o obrońce to pewnie Tomecak albo Barbarić, bo tylko oni z obrońców Dinama mają 21 lat, ale kiedyś mówiło się o Barbariciu!
|
To NIE jest prawda...obaj piłkarze grali dzisiaj w sparingu z Lechem,więc nie sądzę żeby tu zaraz przyjechali na testy medyczne i podpisać kontrakt....a poza tym to ściema z tą konferencja