Wyświetl pojedynczy post
maJew
Junior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Węgrów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27903
Stary 04.07.2010, 20:17
Co do transferu Marcelo, to myślę, że był to mimo wszystko dobry ruch. Jest on młodym piłkarzem z dużym potencjałem. Wisła zapewniła mu zdobycie pewnego doświadczenia, umiejętności i puściła go do bądź co bądź klasowej drużyny, może to zareklamować Wisłę i jeżeli świat usłyszy o Marcelo to jest szansa,ze ściągnie to nowych,dobrze zapowiadających się piłkarzy do Wisły.

A Głowackiego faktycznie mogli zostawić, był jednym z najlepszych środkowych obrońców w lidze, a nie jest wcale młody więc kariery ogromnej raczej nie zrobi, szkoda, że nie dotrwał do końca kariery w Wiśle, ale był to wybór jego i naszego zarządu.

Pozostaje czekać na uzupełnienie tej dziury bo Marcelo, i pozostaje wierzyć, że nowy stoper będzie równie dobry co nowy nabytek PSV.
Odpowiedz cytując