Wyświetl pojedynczy post
klubus
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6807
Stary 04.07.2010, 20:16
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Ktoś może potwierdzić jutro konferencję o 15:30?

" Jutro o 15.30 konferencja, ma być Prezes Basałaj i przynajmniej dwóch nowych piłkarzy. Upadł temat pomocnika grającego na mundialu , jutro więc zaprezentowany zostanie Milonkovic który już dziś wieczorem ma przyjechać do Krakowa. Drugim zawodnikiem będzie najprawdopodobniej 21 letni obrońca Dinama Zagrzeb."

To prawda, a jesli chodzi o obrońce to pewnie Tomecak albo Barbarić, bo tylko oni z obrońców Dinama mają 21 lat, ale kiedyś mówiło się o Barbariciu!
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując