kosaTS napisał(a):

Ktoś może potwierdzić jutro konferencję o 15:30?
" Jutro o 15.30 konferencja, ma być Prezes Basałaj i przynajmniej dwóch nowych piłkarzy. Upadł temat pomocnika grającego na mundialu , jutro więc zaprezentowany zostanie Milonkovic który już dziś wieczorem ma przyjechać do Krakowa. Drugim zawodnikiem będzie najprawdopodobniej 21 letni obrońca Dinama Zagrzeb."
|
To prawda, a jesli chodzi o obrońce to pewnie Tomecak albo Barbarić, bo tylko oni z obrońców Dinama mają 21 lat, ale kiedyś mówiło się o Barbariciu!