Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27901
Stary 04.07.2010, 20:14
A wam nadal nic nie trafia do łbów...?
Głowa został sprzedany bo tego chciał juz od dłuższego czasu, a skoro trafiła się okazja i można było przy tym sporo zarobić to został sprzedany. Wtedy również postanowiono, że Marcelo przynajmniej przez najbliższe pół roku pogra w Wiśle. Jak się jednak okazało Marcelo "dogadał się" z PSV i wręcz wymusił pozwolenie na transfer...nie dziwię mu się, bo każdy wiedział, że dla takiego obrońcy Polska liga jest, a nawet musi być tylko przystankiem i to jak najkrótszym.
Podsumowując zarząd znalazł się w sytuacji podbramkowej...z jednej strony zatrzymanie Marcelo i "fochów", a z drugiej sprzedaż za grubą gotówkę i kompletne rozbicie formacji defensywnej. Jaką decyzję podjeli już wiemy, wiemy również że ta decyzja należała do nich, a nie do nas. Do nas natomiast należeć będzie rozliczenie zarządu z podjętych decyzji ale rozliczenie owe nastąpić będzie mogło nie wcześniej niż po odpadnięciu/przejściu pucharów bądź po wygraniu/przegraniu ligi.
Teraz pozostaje nam obserwować wszystko z oddali i czekać na ewentualne sukcesy/porażki, z których rozliczymy zarząd...

Pozdrawiam i życzę więcej wiary w działania ludzi
odpowiedzialnych za zarządzanie Wisełką.
Odpowiedz cytując