Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8861
Stary 04.07.2010, 20:14
AS82 napisał(a):Wyświetl post
PO nie ma pelni wladzy bo jest PSL[...]
Jednak zawsze się znajdzie jakaś wymówka

AS82 napisał(a):
[...]Wybierajac prezydenta nie kierowalem sie sprawami gospodarczymi , bo to jest w glownej mierze w kwestii rzadu, tylko wybieralem czloweika ktory ma reprezentowac mnie i Polske
Jasne, w Moskwie powie dyplomatycznie, iż Polacy defilowali już tutaj 400 lat temu, powodzianom powie, iż po kilku zalaniach zdążyli się już "oswoić z żywiołem", a powołując kogokolwiek na jakieś stanowisko nie będzie wiedział jakie wcześniej jego nominat piastował. Ważne, że będzie śmieszniej, za PRL-u też się tak pocieszaliśmy