AS82 napisał(a):

|
PO nie ma pelni wladzy bo jest PSL[...]
|


Jednak zawsze się znajdzie jakaś wymówka
AS82 napisał(a):
|
[...]Wybierajac prezydenta nie kierowalem sie sprawami gospodarczymi , bo to jest w glownej mierze w kwestii rzadu, tylko wybieralem czloweika ktory ma reprezentowac mnie i Polske
|
Jasne, w Moskwie powie dyplomatycznie, iż Polacy defilowali już tutaj 400 lat temu, powodzianom powie, iż po kilku zalaniach zdążyli się już "oswoić z żywiołem", a powołując kogokolwiek na jakieś stanowisko nie będzie wiedział jakie wcześniej jego nominat piastował. Ważne, że będzie śmieszniej, za PRL-u też się tak pocieszaliśmy
