radek2323 napisał(a):

|
ok ale skad wiesz ze nie maja nikogo na jego miejsce? jestem pewien ze ktos przyjdzie bo wlodarze klubu wiedzieli nie od dzis ze go stracimy moze wlasnie trwaja negocjacje w tych sprawach tylko jedno troche mnie denerwuje ze tak malo czasu pozostaje ale mimo wszystko nalezy byc dobrej mysli
|
Transfer Głowackiego był przesądzony około 13 czerwca. Bunoza dołączył do zespołu 2 lipca. Co jest bardziej prawdopodobne - Bunoza był dogadany gdy Głowacki odchodził z klubu, czy może raczej zaczęliśmy negocjować z potencjalnymi następcami dopiero gdy odejście Głowackiego się przesądziło?
koyoot napisał(a):

|
jova, ograny w naszym zespole. Bunoza jest w prawie tej samej sytuacji poza tym ze on przyszedl i juz musi wskoczyc do pierwszego skladu.
|
Bzdura. Marcelo był jedynym nieogranym w tamtym bloku obronnym. Jego koledzy znali taktykę, rozumieli się i byli zgrani. Jak można to porównać z sytuacją, gdzie w czteroosobowym bloku obronnym nieogranych jest dwóch lub nawet trzech zawodników?!