Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27899
Stary 04.07.2010, 20:13
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
ok ale skad wiesz ze nie maja nikogo na jego miejsce? jestem pewien ze ktos przyjdzie bo wlodarze klubu wiedzieli nie od dzis ze go stracimy moze wlasnie trwaja negocjacje w tych sprawach tylko jedno troche mnie denerwuje ze tak malo czasu pozostaje ale mimo wszystko nalezy byc dobrej mysli
Transfer Głowackiego był przesądzony około 13 czerwca. Bunoza dołączył do zespołu 2 lipca. Co jest bardziej prawdopodobne - Bunoza był dogadany gdy Głowacki odchodził z klubu, czy może raczej zaczęliśmy negocjować z potencjalnymi następcami dopiero gdy odejście Głowackiego się przesądziło?
koyoot napisał(a):Wyświetl post
jova, ograny w naszym zespole. Bunoza jest w prawie tej samej sytuacji poza tym ze on przyszedl i juz musi wskoczyc do pierwszego skladu.
Bzdura. Marcelo był jedynym nieogranym w tamtym bloku obronnym. Jego koledzy znali taktykę, rozumieli się i byli zgrani. Jak można to porównać z sytuacją, gdzie w czteroosobowym bloku obronnym nieogranych jest dwóch lub nawet trzech zawodników?!
Odpowiedz cytując