Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8858
Stary 04.07.2010, 20:11
PO ma teraz wszystko... prezydenta, premiera, a także trzecią władzę (SN i TK) oraz częśc czwartej władzy (media).

Jestem ciekawy co będzie z Pospieszalskim, Lichocką, Ziemkiewiczem i Widsteinem?