Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27896
Stary 04.07.2010, 20:09
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ludzie kochani
Przecież w momencie przyjscia Marcelo wiadomo było, że nie zabawi u nas długo
Ja sie ciesze, że jednak w tym klubie ktos sie uczy na błędach
Jak odrzucili pierwsza oferte za Uche to nie mielismy ani piłkarza ani kasy
A w koncu sprzedaliśmy go i tak poniżej wartosci
Jezeli faktycznie dostalismy za niego 3.8 mln E
to zrobilismy dobry deal
dodatkowo mamy wspaniała karte przetargowa przy przyszłych transfrach z Brazylii
Widać że u nas można sie świetnie wypromować

zgadzam sie w 100% to sie nazywa trzezwe myslenie
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując